Parkering
Hotellet har ikke egen parkering, men vi har en avtale med Spektrum Parkeringshus rett ved siden av hotellet. Ta ut billett ved innkjøring som leveres og stemples i resepsjonen før du henter bilen din. Du vil på denne måten få rabatt på dine parkeringsutgifter.
Ankomst med tog
Toget stopper på Oslo Sentralstasjon. Derfra er det 5 minutter å gå til hotellet. Gå til østre utgang og følg broen mot Bussterminalen. Gå ned trappen og så rundt Oslo Spektrum. Vi ligger på motsatt side av Oslo Spektrum – vis a vis Cafe Con Bar. Du kan også ta en taxi, det koster ca. kr 120,- på dagtid.
Ankomst Flybuss
Flybussen stopper 5 minutters gange fra hotellet. Oslo Bussterminal er nærmeste holdeplass. Følg så samme henvisning som ved ankomst med tog for å finne hotellet.
Ankomst med kollektivtransport
Trikk: Du kan nå hotellet med trikk, men vi ligger så nærme Oslo Sentralstasjon og Bussterminalen at det er både enklere og raskere å gå til hotellet.
T-bane: Ta alle linjer østover (1-6) fra Jernbanetorget. Nærmeste stasjon er Grønland stasjon. Gå deretter rett frem til Brugata og du vil se hotellet på høyre hånd.
Du finner rutetider til kollektivtransport her.